@Remember_the_tooth to [email protected] • 3 days agoI am the eggmanimagemessage-square26arrow-up1499arrow-down111file-text
arrow-up1488arrow-down1imageI am the eggman@Remember_the_tooth to [email protected] • 3 days agomessage-square26file-text
minus-square@[email protected]linkfedilink3•1 day agoWe have one store and the eggs are there every week at a slightly increased price, like $4.50 a dozen. And then there’s other stores with like no eggs and a dozen costs $10.
We have one store and the eggs are there every week at a slightly increased price, like $4.50 a dozen. And then there’s other stores with like no eggs and a dozen costs $10.
The more expensive ones sell out faster?
Nah it’s two different stores
Oh, I get it now. Thanks.