• Porto881
    link
    1111 months ago

    This is what I was talking about. $0.25 per package but no nutritional value and full of sodium. It can be dressed up pretty easy or be a cheap meal in a pinch, but it shouldn’t be eaten every day like some (college) kids recommend.