I get that the point is inflation, but why eggs? If they went to $12/dozen, it would cost me like $4 extra dollars per week.

  • @Lorenz_These_Curves
    link
    66 days ago

    Six; 42 a week! Easy way to hit my protein goals everyday and maintain those gains :D